به همین دلیل سایز دندان مصنوعی دیگر به لثه نمی خورد و باید اطلاح شود. اگر آن را به خوبی تمیز نکنید موجب تجمع باکتری زیر دندان مصنوعی می شود و همین موضوع عفونت و دیگر مشکلات دهانی را برایتان به وجود می آورد. فراموش نکنید که چسب دندان به هیچ وجه راه حل دائمی برای مشکلات جدی با دندان مصنوعی نیست. به هیچ وجه نگذارید که چسب روی دندان مصنوعی جمع شود. چسب هایی که به شکل ژل و کرم هستند به طور مستقیم به زیر دندان مصنوعی زده می شوند و سپس روی لثه قرار می گیرند. اگر به نظر داندانپزشک معالج دندان عقل شما باید حتماً کشیده شود، نکته ی بعدی که بسیار حائز اهمیت می باشد بهترین زمان کشیدن دندان است. اما اگر احساس می کنید که برای ثابت نگه داشتن دندانتان نیاز به کمک دارید، حتما به سراغ پزشک بروید و دندانتان را اصطلاح کنید. اگر می خواهید به راحتی و بدون دردسر دندان مصنوعی تان را در دهانتان بی تحرک نگه دارید، مقاله ما را از دست ندهید.

متخصصین ما در کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت دندان مصنوعی هر بیمار را به شیوهای منحصر به فرد طراحی و تهیه میکنند تا علاوه بر طبیعی بودن پروتزها، خطوط و چروکهای صورت کاهش یابد و چهره سالها جوانتر به نظر برسد. در صورتی که دندان عقل قرار باشد که در دهان افراد رشد کند باید تا پیش از 20 سالگی افراد آثاری را از ان در دهان خود مشاهده کنند.ولی در برخی مواقع حتی تا 40 سالگی هم اثری از دندان عقل در دهان افراد دیده نمی شود و در صورتی که تا این سن مشکلی برای دهان و دندان فرد به وجود نیامده باشد ؛دیگر نیازی نیست که زیاد نگران خارج کردن این دندان از دهان خود باشند.در این شرایط بهتر می باشد که فرد هر یک یا دو سال یک بار یک عکس از دندان های خود تهیه کرده و آن را به یک متخصص نشان دهد تا متخصص آن را بررسی کند .

افزایش رضایت بیمار از دندان مصنوعی تهیه شده. امروز در تانیرو قصد داریم شما عزیزان را با چسب دندان مصنوعی آشنا کنیم که یکی از پرمصرف ترین محصولات بهداشت دهان و دندان است. در مطلب بلیچینگ دندان به تمامی سوالات شما عزیزان در مورد این روش جواب میدهیم و بررسی میکنیم. از Al 2 O 3 برای تولید فلز آلومینیوم، به عنوان ساینده استفاده میشود و همچنین به دلیل سختی آن و نقطهٔ ذوب بالا، به عنوان یک ماده نسوز قابل توجه است. لازم به ذکر است برخی از این چسب ها که در انتهای مقاله نیز معرفی شده اند، مناسب افرادی است که دهانشان بزاق بیش از حدی تولید می کند. این چسب یک لایه بین لثه و دندان مصنوعی ایجاد می کند و فضای بین لثه ها را پر می کند و از این طریق مانع از تکان خوردن دندان مصنوعی در دهان و جا به جا شدن آن می شود. اما بسته به این که دندان های شما به چه صورت در کنار هم قرار گرفته اند، این دندان ها می توانند برای شما و دهانتان مشکلاتی را در آینده ایجاد کنند. به مدت 3 الی 4 ساعت از صحبت کردن به بپرهیزید.

سفید کردن فوری دندان با نور یا سفید کردن دندان با لیزر در واقع با تابش نور قوی انجام می شود. برای ثابتتر و محکمتر کردن دندان مصنوعی بیمارانی مانند موسیقیدانها یا سخنرانها از چسب استفاده میشود که فشار بیش از حدی را به عضلات صورت وارد میکنند. با ما همراه باشید تا به تک تک سوال هایتان پاسخ بدهیم. مطمئن باشید متخصصین ارتودنسی در صورتی از شما میخواهند که دندانهای عقل خود را بکشید که با توجه به شرایط فک شما و قرارگیری دندانها بهترین انتخاب باشد تا پروسه درمان انجام شود پس اگر متخصص شما تجویز کرد که دندانهای عقل خود را بکشید بدون معطلی این کار را انجام داده تا بتوانید ارتودنسی موفقآمیزی داشته باشید. به این ترتیب روکش یا ترمیم جدید با طرح لبخند مورد نظر آنها هماهنگی خواهد داشت. معمولا در ابتدای هر سال وزارت بهداشت تعرفهای را اعلام میکند، اما در مورد خدمات دندان پزشکی، بسیاری از دندان پزشکان فارغ از تعرفه اعلام شده عمل میکنند. احتمالا سوالات زیادی در مورد این محصول در ذهنتان شکل گرفته است. همیشه سعی کنید مقدار زیادی چسب روی دندان مصنوعی نزنید چون در صورت زیاد بودن چسب از فضای بین دندان لثه بیرون می آید و وارد حفره دهان می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *