عوامل تاثیر گذار بر هزینه ایمپلنت دندان چیست ؟ هزینه سی­تی­اسکن: در برخی از موارد که دندان­پزشک نمیتواند به­طور دقیق وضعیت استخوان فک را برای کاشت ایمپلنت بررسی کند، عکسبرداری توسط اشعه­ایکس اطلاعات کافی در اختیار دندان­پزشک قرار نمی­دهد. به همین علت امروزه انواع دیگری از پروتز پارسیل طراحی شده که بخش فلزی آن نیز به صورت رنگ دندان میباشد و به آنها پروتز پارسیل felexite گفته میشود. امروزه برای پوشش عیوب دندان، روشهای زیادی وجود دارد. هر چند امروزه با پیدایش ایمپلنتهای دندانی ، استفاده از این انواع پروتز متحرک کمتر شده، اما هنوز به عنوان کم هزینه ترین درمان بی دندانی مورد استفاده قرار میگیرد. لمینت متحرک دندان با توجه به ساختاری که دارد و نظر به اینکه متحرک است عملا هیچگونه عوارضی ندارد چون کاملاً سیار و بدون حالت تهاجمی برای بدن است و با توجه به اینکه قالب گیری به صورت کاملاً دستی و توسط خود فرد انجام می شود هیچگونه ضرری برای فرد استفاده کننده ندارد. گاهی به دلیل نقص عملکرد دندان ( مشکلات فانکشنال ) ، روکش به کمک سیستم جویدن و مضغ فرد می آید. درنهایت برای انتخاب رنگ کامپوزیت دندان به دقت تصمیم گیری کنید هنگامی که روکش های کامپوزیت شما روی دندان هایتان قرار گرفتند دیگر نمی توانید رنگ آنها را تغییر دهید مگر اینکه کلا آنها را جایگزین کنید که قیمت کامپوزیت دندان شما افزایش خواهد یافت.

یکی دیگر از انواع پروتز ، بریجهای دندانی هستند . خود را از دست داده اند و دندانی جهت پایه برای پروتز ثابت ندارند ) یا کسانی که به هر دلیل نمیخواهند از پروتز ثابت دندان استفاده کنند مورد استفاده قرار می گرفته است. کیست های لثه نوزاد به ندرت یکی یکی ظاهر می شوند، بلکه عموما در دسته های کوچک بوجود می آیند. توجه داشته باشید که در صورت جراحی دندان عقل، بخیه و پانسمان موقت الزامی می باشد. شاید کمتر فروشگاهی را سراغ داشته باشید که امکان پرداخت در محل را برای کالاها داشته باشد لذت سفارش یک کالا مخصوصاً زمانی که هزینه ای موقع سفاش پرداخت نکنیم چندین برابر می شود و هم باعث افزایش اطمینان مشتری به خرید اینترنتی و فروشگاه نیز می شود البته با توجه به هزینه ای که حالت پرداخت در محل برای فروشگاه دارد در این حالت متاسفانه قادر به ارائه تخفیف به مشتریان عزیزمان نیستیم اما در حالت پرداخت آنلاین می توانید از 10 درصد تخفیف برخوردار باشید. توجه کافی به لثه، تک تک دندانها، معاینه صحیح بافت مخاطی داخل دهان، گرفتن شرح حال و توجه به داروهای مصرفی و بیماریهای زمینهای فرد، همگی نقش اساسی در انتخاب بهترین و کم عارضهترین درمان دارند.

ایا جرم گیری به دندان ها اسیب میرساند؟ در صورتی که برخی دندان ها مشکل پوسیدگی یا مشکلات مشابه را داشته باشند، ارتودنتیست تأکید خواهد کرد که پیش از آغاز درمان ارتودنسی آن را درمان کنید. در این صورت، جراح بخشی از عشاء را بر می دارد و سوراخ کوچکی داخل حفره به جا می گذارد. دندانهایی که زنده میمانند، به ندرت دچار کیستهایی در کنار خود میشوند. برای پوشش دندانهایی که تغییر رنگ دادهاند نیز لمینت دندان متحرک، یک روش مناسب است. بنابراین افرادی که تصمیم دارند رنگ دندان خود را سفید نمایند بایستی از روش های دیگر از جمله ونیر کامپوزیت و لمینت دندان (لومینرز سرامیک) استفاده نمایند. این نوع پروتز ، در واقع زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که فرد یک یا تعداد بیشتری از دندانهای خود را از دست داده و در عین حال هنوز حداقل یک دندان در جلو و یک دندان در عقب دندان از دست رفته وجود دارد. اگر پروتز با لثه نرم قرار باشد که به طور دایم مورد استفاده قرار بگیرد ، هرچند در ابتدا استفاده از آن بسیار راحت تر است اما نه تنها کار آیی آن بسیار پایینتر است بلکه باعث تخریب بافت لثه باقیمانده در دهان فرد میشود.

به این ترتیب با تراش دو دندان مجاور ناحیه خالی از دندان ، یک پل (bridge ) بین دندانهای پایه زده می شود تا ناحیه خالی از دندان پر شده و دوباره توانایی جویدن و زیبایی به فرد باز گردد. گفته می شود جهت بهتر بسته شدن ناحیه ی جراحی بخیه معمولا 10 تا 14 روز بعد از جراحی باید کشیده بشود. گفته می شود در صورت کشیدن دندان عقل به طور عادی زمان مراقبت و نگهداری بعد از کشیدن 24 الی 48 ساعت می باشد. همانند سایر روشهای سفید کردن، دندانهایی که تحت بلیپچینگ قرار میگیرند از ظاهر سفیدتری برخوردار خواهند شد. اگر می خواهید همه دندانهایتان سفید شوند، هزینه لمینت و باندینگ کامپوزیت بسیار بیشتر خواهد شد. معلوم شد که دوست او ناقل باکتری عامل این عفونت بوده. مشتریان عزیز استفاده از تجربیات سایر خریداران در زمینه استفاده از لمینت متحرک بسیار حائز اهمیت است لذا در صورت علاقمندی می توانید نظرات سایر خریداران را در بخش نظرات همین صفحه مطالعه بفرمایید و اگر اقدام به خرید کردید و یا از اقوام و آشنایان و دوستان کسی از آن استفاده کرده می توانید تجربیات خود را در قسمت پیام با ما و سایر هموطنان به اشتراک بگذارید چرا که نظر شما برای ما چه منفی و چه مثبت بسیار مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *